Spartakiada w Tarnawie Dolnej -galeria zdjęć PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 26 czerwca 2010 09:07

W dniu 23 czerwca 2010r. dyrektor Biura LGD Adam Basak uczestniczył w Spartakiadzie w Tarnawie Dolnej. Impreza została zorganizowana przez Wspólnotę Obywatelską na Rzecz Rozwoju Ziemi Sanockiej dzięki dofinansowaniu w zakresie działania Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego programem Rozwoju Obszarów Wiejskich w zakresie „małych projektów”, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania w ramach działania Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi.

Impreza odbyła się na terenie Szkoły w Tarnawie Dolnej. Wzięło w niej udział około 750 osób: niepełnosprawni, opiekunowie niepełnosprawnych, uczniowie gimnazjum, członkowie rodzin uczniów, nauczyciele, społeczność lokalna. Przedsięwzięcie przyczyniło się do poznania kultury, historii i tradycji siedmiu miejscowości objętych LSR oraz integracji społeczności lokalnej. Organizacja Konkursu Historycznego podczas Spartakiady oraz wydruk albumu przyczynił się do promocji atrakcyjnych lecz mało znanych miejscowości, takich jak: Czaszyn, Kulaszne, Średnie Wielkie, Kalnica, Olchowa, Tarawa Dolna i Tarnawa Górna.

Dyrektor Adam Basak w czasie przemówienia zachęcił do większej aktywności społecznej i korzystania z pomocy pracowników biura w pozyskiwaniu środków, a następnie wręczył uczestnikom pamiątkowe gadżety promujące LGD Nasze Bieszczady: foldery, długopisy, notatniki, reklamówki i breloczki, na których widnieje logo LGD.

spartakiada_tarnawa_2010_1
spartakiada_tarnawa_2010_1
spartakiada_tarnawa_2010_2
spartakiada_tarnawa_2010_3
spartakiada_tarnawa_2010_4

Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2012 21:55
 

Obszary Działania (gminy)

biesz

PustaMiska - akcja charytatywna

logotyp wood-center

banner MPR

Zaloguj się



Licznik odwiedzin

Dzisiaj21
Wczoraj29
Zeszły tydzień101
Zeszły miesiąc141
Wszystkie98186

Powered by Kubik-Rubik.de



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Theme vps Valid XHTML and CSS.